Star Trek
Asteroids

INFO


Star Trek: Asteroids je tradiční hra, ve musíte se svou lodí uhýbat asteroidům a přitom se je pokoušet zničit. Čím více asteroidů zničíte, tím více dostanete bodů. V sekci Download si již můžete stáhnout jak betaverzi, tak plnou verzi hry a to v několika verzích. Necháváme tam všechny verze, jelikož se trochu liší a my vás nechceme připravit o možnost zahrát si je všechny.

Ovládání

S lodí je možno otáčet pomocí levé a pravé šipky. Rychlost se zvyšuje šipkou dopředu a střílet torpéda můžete mezerníkem. Další informace si ve hře můžete kdykoliv prohlédnou stisknutím klávesy F1.

Multiplayer

Od verze 1.3 byla do hry zabudována podpora více hráčů. V multiplayeru jsou 4 módy:

1) Cooperation - Tato verze je v podstatě totožná s verzí pro jednoho hráče akorát s tím rozdílem, že jsou na ploše 2 lodě. Navíc se vždy na začátku každého kola nastaví 5 životů.
2) Deathmatch - V tomto módu proti sobě stojí 2 hráči, každý s pěti životy. Cíl hry je jasný - zničit protihráče dřív než zničí on vás.
3) Demolition - Podobné s předchozí verzí, avšak nemůžete protihráče zničit torpédem nebo nárazem, ale pouze za pomocí asteroidů a nepřátelských lodí.
4) Collection - Hráč, který jako první sebere pět odznaků vyhrává. Je zde nekonečno životů a na konci každého kola se odečítá jeden odznak.

Ovládání v Multiplayeru

USS Budapest: A – doleva
D – doprava
W - nahoru
S - dolů
CTRL - střelba
USS Yeager:
Šipky - směr
Enter - střelba

Screenshoty


>> Download <<